Kariéra

doctors.jpg

Kariéra

Máte zájem u nás pracovat? Zašlete nám svůj životopis na smilecentrumcz@gmail.com, když se nám Váš životopis bude líbit, ozveme se Vám! :)

Dosavadní úspěchy:

0
moderních technologií
0
spokojených pacientů
0
let jsme zde pro vás

Rozšiřujeme tým o zubního lékaře/lékařku

Do sítě stomatologických ordinací Smile Centrum hledáme posilu týmu a to šikovného/ou zubního lékaře/ lékařku.

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • pečlivost, spolehlivost
  • motivaci se neustále zdokonalovat v oboru
  • kvalifikaci v oboru

Nabízíme:

  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • vlastní laboratoř
  • finanční ohodnocení: motivační platové ohodnocení : % z objemu výkonů v závislosti od zkušeností, prémie a odměny
  • školení pořádané firmou v ČR i zahraničí
  • příspěvek na školení pořádané mimo firmu
  • služby recepce a vlastního call centra
  • individuální přístup
  • mladý a přátelský kolektiv
  • prémie a odměny
  • firemní večírky, akce
  • komplexní zaškolení před nástupem
  • plná podpora a možnost konzultace případů s vrchním lékařem/jednatelem společnosti
  • administrativní podpora kanceláře - stravenkový paušál
  • plně hrazená multisport karta

RECEPČNÍ

Do sítě stomatologických ordinací Smile Centrum hledáme posilu týmu a to šikovného/ou recepční na DPP. Naše pobočky se nachází v Letňanech, Vysočanech a Vinohradech, mají tedy skvělou dopravní dostupnost. Práce je vhodná jak pro studenty tak maminky na MD. Směny se plánují vždy měsíc dopředu, je zde tedy možnost/nutnost flexibility z obou stran. Pokud se chcete stát naší posilou, stačí poslat své CV a pár slov o vás na smilecentrumcz@gmail.com a my se vám ozveme.

Co vás čeká:

  • zajištění chodu recepce
  • uvítání a komunikace s klienty
  • objednávání klientů a práce v interním programu
  • práce s pokladnou
  • různé ad-hoc úkoly

Co od vás očekáváme:

  • časovou flexibilitu – vše se dá domluvit
  • znalost práce na PC
  • komunikační schopnosti
  • znalost AJ
  • empatie a dobrá nálada

Co nabízíme:

  • moderní pracoviště
  • přátelský kolektiv
  • skvělá dostupnost
  • firemní akce
  • možnost další spolupráce a karierního růstu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • kvalitní zaškolení je u nás samozřejmostí

Naše kontakty

Smile Centrum Vysočany

Jandova 598/1, 190 00 - PRAHA 9

KDY K NÁM?
V době:
Po: 7.30 - 19.00
Út: 7.30 - 17.00
St: 7.30 - 19.00
Čt: 7.30 - 19.00
Pá: 8.00 - 16.00
So: ZAVŘENO
Ne: ZAVŘENO