Přístrojové vybavení

Image

Přístrojové vybavení

Mikroskopická endodoncie dentálním mikroskopem Global

Global Surgical je světovým lídrem ve výrobě zubních mikroskopů s 50% objednávek vyplývajících z mezinárodní poptávky. Louis Sourical se sídlem v St. Louis, Missouri, je jediným americkým výrobcem chirurgických mikroskopů.

Lupové brýle

Lupové brýle jsou tedy řešením pro všechny zubní lékaře, kteří chtějí dobře vidět na svoji práci a vyžadují komfort a maximální ochranu. Brýle nebrání nošení kontaktních čoček ani ochranné roušky. Dlouholeté zkušenosti stomatologů, oftalmologů, neurochirurgů i plastických a cévních chirurgů dokazují, že při jejich krátkodobém i dlouhodobém nošení nedochází k poškozování zraku.

CAD/CAM Zirconzahn

Skenování z jednotlivých forem do plných modelů pro snadný návrh práce s korunkami a můstky. Můstkové spojky, cementový prostor a tloušťka stěny mohou být změněny rozměrově, CAD/CAM umožňuje neomezenou kreativitu. Kromě toho lze frézování objektů a propojení kolíků provádět ručně nebo kliknutím myši. Frézovací strategie lze přizpůsobit.

Intraorální Scanner Omnicam

Powder-free skenování, bezkonkurenční manipulace a přesné 3D skenování v živých barvách! Díky svému elegantnímu designu a nízké hmotnosti se CEREC Omnicam přirozeně vejde do ruky lékaře, takže skenování je snadnější, intuitivní a ergonomické jako nikdy předtím. Kromě toho CEREC Omnicam umožňuje určit barvu skenovaných zubů v softwaru CEREC na základě skenování. Díky tomu je CEREC Omnicam jedinečným multi-talentem a nabízí vše, co potřebujeme pro přechod do CAD/CAM systému.

CBCT rentgen Sirona Orthopos SL

Jedinečný snímač DCS pro nejlepší kvalitu obrazu. Díky funkci nízké dávky a HD můžeme vytvářet 3D obrazy v rozsahu dávek 2D rentgenových a HD snímků s rozlišením až 80 μm. Bitewing, sinus nebo Ceph obrázky, volitelné cef ramena vlevo nebo vpravo.

Strojová endodoncie, motor Dentsply X Smart Plus

Je endomotor na opracování kořenových kanálků, který umí rotační i reciproční pohyb.

3D obturační jednotka (Sibron Endo – elements free)

Spojuje výborné vlastnosti drátového přístroje Elements - dokonalé ohřátí koncovky hot pluggeru, rovnoměrné a rychlé prohřátí kapsle gutaperči v gutainjektoru, který má motorový pohon a přitom neomezuje dráty. Skvěle padne do ruky. Elementsfree je navíc vylepšen velmi uživatelsky příjemným programováním a ergonomickými ovládacími prvky.

3D tiskárna Form Labs 3

Form 3B je produktem nově otevřeného oddělení "Formlabs Dental".  Díky tiskárně se práce zubařů může znovu o něco zrychlit a zefektivnit. Nezbytnou výhodou je, že může pracovat s biokompatibilními materiály. V současnosti se dá použít k tvorbě korunek, můstků, zubních náhrad a nebo chráničů.

CEREC

Jde o špičkovou moderní 3D technologii modelace, kdy se velmi detailně naskenuje obsah ústní dutiny, vytvoří se návrh protetické práce, která se následně vymodeluje. Tato metoda mění proces zhotovení a to tím, že se omezí počet návštěv stomatologa.

Používáme pouze nejkvalitnější německé výrobce dentálních přístrojů a materiálů pro kvalitní péči o naše pacienty.

certifikat

Naše kontakty

Smile Centrum Vysočany

Jandova 598/1, 190 00 - PRAHA 9

KDY K NÁM?
V době:
Po: 7.30 - 19.00
Út: 7.30 - 17.00
St: 7.30 - 19.00
Čt: 7.30 - 19.00
Pá: 8.00 - 16.00
So: ZAVŘENO
Ne: ZAVŘENO