Image

Entonox

ENTONOX aneb „rajský plyn“ je rychle nastupující analgetikum, které je velmi účinně řízeným procesem skrze jeho snadné podávání a rychlé odbourávání z těla pacienta. Pacient vdechuje směsici plynů přes inhalační masku.

Cena od 750 Kč. Více informací naleznete zde.

ENTONOX se stává čím dál tím více populárnější a častěji využívaný a oblíbili si jej opravdu celé řady pacientů. Je skvělou alternativou řešení v případě, že máte strach ze zubaře, strach z bolesti, při silných zánětech nebo u dětských pacientů. Oxid dusný totiž snižuje hladinu cítěné bolesti a zároveň zvyšuje práh bolesti. Směs oxidu dusného a kyslíku začíná působit několik minut po podání.

Díky Entonoxu nastupuje velmi rychlý účinek analgezie (po 4 až 5 vdechnutích). Mimo jiné, ale přináší dále sedativní a anxiolytické účinky. Díky těmto příznivým vlastnostem je Entonox velmi dobře využitelný pro regulaci stomatologických zákroků.

Entonox je analgetikum pro pacienty, kteří se bojí. Může se aplikovat od věku 8 let. Slouží pro potlačení strachu při zákroku a vy pocítíte úlevu od krátkodobé bolesti. Nejedná se tedy o ošetření v celkové narkóze.

Budu o sobě vědět?

Určitě ano. Enotnox má za cíl vás pouze zklidnit a umrtvit bolest.

Bojím se doktora, co mám dělat?

Určitě si zavolat a nejdříve se objednat na konzultaci, kde vám zubař vše objasní. Není důvod k obavám.

Jak dlouho Entonox účinkuje?

U nás standardně podáváme Entonox na 15 minut a v případě potřeby lze tento proces několikrát zopakovat.

Naše kontakty

Smile Centrum Vysočany

Smile Centrum Vysočany

Jandova 598/1, 190 00 - PRAHA 9

KDY K NÁM?
V době:
Po: 7.00 - 19.00
Út: 7.00 - 19.00
St: 7.00 - 19.00
Čt: 7.00 - 19.00
Pá: 7.00 - 16.00
So: Dle domluvy
Ne: ZAVŘENO