Image

Zubní můstky

Nastávají situace, kdy nechtěně přijdete o zub, ať již úrazem, zničením zubu, či jinou situací. Pokud nechcete volit metodu implantace, kdy se uměle vytvoří zubní kořeny, které jsou vsazeny do kosti a je zde delší doba hojení, můžete na rozdíl od této metody zvolit zubní můstky, které jsou posazeny na okolní zuby. Zubní můstky jsou osvědčenou estetickou metodou ošetření chybějícího zubu. 

Objednejte se on-line

Pro naše pacienty nabízíme možnost objednání on-line.

Postup zhotovení zubního můstku

Doba trvání zhotovení zubního můstku se pohybuje v rozmezí 7 až 10 dnů (umíme případně i rychleji) a samozřejmě také záleží na materiálu protetické práce. Probíhá konzultace, kdy bude lékař konkretizovat okolnosti přímo ke konkrétnímu stavu chrupu a navrhne řešení dané oblasti. Probíhá broušení budoucích pilířů zubů spolu se zhotovením otisků (digitálním moderním intraorálním 3D scannerem), které se zasílají do naší laboratoře. 

Při této návštěvě se zhotoví i provizorní můstek, který na zubech zůstane, dokud se nezhotoví finální můstek. Máme svou vlastní moderní digitální laboratoř, a proto dokážeme zaručit skvělou kvalitu protetických prací. Podle potřeby následuje jedna nebo více kontrolních návštěv (zkoušek), aby zhotovená finální práce byla naprosto vyhovující dle vašich požadavků. Jako poslední probíhá cementace neboli fixace můstku, tímto je považován za finální verzi zhotovení. Celý zákrok je naprosto bezbolestný a lze využít lokální anestezie.

Zubní můstky - ceník

To se můžete dozvědět ZDE 

 

Jaké jsou důvody zhotovení zubního můstku?

Čistě estetický důvod po zhotovení zubního můstku – Například pokud klientovi chybí zub v přední části chrupu. Díky mezeře v zubech má klient pocit výrazného narušení estetičnosti vzhledu úsměvu a necítí se tak komfortně.

Čistě funkční důvod pro zubní můstek – Pokud pacientovi chybí jeden nebo více zubů vedle sebe, pak samozřejmě chrup ztrácí svou funkčnost. Díky tomu se například taková konzumace jídla stává opravdu obtížnou. Pokud chybí zuby, pak samozřejmě může dojít ke zhoršené artikulaci řeči, atd.

Image

Objednejte se on-line

Pro naše pacienty nabízíme možnost objednání on-line.

Image

Naše vlastní laboratoř je zárukou kvality pro naše zákazníky

Typ můstku vybíráme podle vašeho přání a stavu vašich zubů. Výroba můstku bude provedena v co nejkratším čase, přesně podle vašich rozměrů a s důrazem na detail.

Naši zákazníci mají jistotu, že dokážeme vyřešit jakýkoli problém se zárukou.

Objednejte se on-line

Pro naše pacienty nabízíme možnost objednání on-line.

Zubní můstky - časté otázky a odpovědi

Pro všechny, kteří se necítí komfortně s mezerou mezi zuby. A to jak s problémem estetickým či funkčním.

Naše práce – před a po

Naše kontakty

Smile Centrum Vysočany

Jandova 598/1, 190 00 - PRAHA 9

KDY K NÁM?
V době:
Po: 7.30 - 19.00
Út: 7.30 - 17.00
St: 7.30 - 19.00
Čt: 7.30 - 19.00
Pá: 8.00 - 16.00
So: ZAVŘENO
Ne: ZAVŘENO