Image

Stomatochirurgie

Stomatochirurgie neboli stomatologická chirurgie, je užším oborem maxillofaciální, jinak též ústní a obličejové chirurgie. Specializuje se na chirurgické postupy v ústní dutině a čelistech.

Pro naše pacienty nabízíme možnost objednání on-line.

Ceník stomatochirurgických výkonů

Od 330 Kč. Pro více informací klikněte ZDE.

Z pohledu lékaře - chirurga je stomatochirurgie věda, řemeslo a umění v jednom. Z úhlu pacienta bohužel neblahá vzpomínka na bezesnou noc, dlouhé fronty u lékaře, strach z bolesti. Stomatochirurgie je invazivní obor, takže dojde-li na ni, byly už nejspíš odstraněny všechny možnosti záchrany zubu.

Pokud tedy jiného východiska, než se chopit skalpelu, je třeba jednat rychle, přesně a hlavně beybolestně, aby problém dále nenarůstal.

Zapomeňte na obavy a věřte naším zkušeným stomatochirurgům

Většinu stomatochirurgických zákroků provádíme ambulantně v lokální anestezii. Oblast, kterou znecitlivíme je pacientem vnímána jako necitlivá, zmrzlá. Snažíme se co nejvíce eliminovat bolest a chceme, aby pacient celé ošetření dobře snášel. 

Určitě je nutné o svůj chrup bedlivě pečovat. Pravidelně si čistit zuby, čistit mezizubní prostory. Vždyť i z parodontózy může vzniknout opravu velký problém, který je nutné řešit chirurgicky. Samozřejmě pak existují i situace, kdy se stomatologickému zákroku nelze vyhnout i v případě výborné ústní hygieny např. špatně narostlý zub apod.

Image

Pro naše pacienty nabízíme možnost objednání on-line.

Nejmodernější vybavení
Rozmanitá pracovní doba včetně sobot


konzultace zdarma - úspora
Špičkové vybavení a úroveň ošetření
více než 800 úspěšně zavedených implantátů
V týmu jen zkušení lékaři

Vše o stomatochirurgii

Používáme velice účinnou lokální anestezii.

Nejčastější výkony stomatochirurgie jsou určitě komplikovanější extrakce zubů, retinované zuby, nebo zavedení zubního implantátu.

Záleží na rozsahu chirurgického zákroku. Ošetření může trvat od 15 minut až do 3 hodin. Běžný čas extrakce zubu nebo zavedení implantátu je však cca 30 minut.

Naše kontakty

Smile Centrum Vysočany

Jandova 598/1, 190 00 - PRAHA 9

KDY K NÁM?
V době:
Po: 7.30 - 19.00
Út: 7.30 - 17.00
St: 7.30 - 19.00
Čt: 7.30 - 19.00
Pá: 8.00 - 16.00
So: ZAVŘENO
Ne: ZAVŘENO