Image

Vstupní vyšetření

Vítejte na naší klinice! Před vaší schůzkou je velmi důležité vyplnit vstupní dotazník, který nám pomůže lépe porozumět vašemu zdravotnímu stavu, osobním preferencím a potřebám. Tento dotazník je nezbytný pro založení vaší zdravotní karty.

Během vašeho prvního vyšetření v zubařském křesle provede náš zubní lékař důkladné vyšetření zubů, dásní a sliznice, aby mohl posoudit aktuální stav vaší dutiny ústní. Na základě toho sestavíme individuální léčebný plán a poskytneme Vám informace ohledně nákladů na léčbu a možnostech platby, včetně případných slevových akcí. Dále Vám můžeme doporučit specifické hygienické výrobky, které vám pomohou udržet vaše zuby a dásně v co nejlepší kondici.

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu!

Pro naše pacienty nabízíme možnost objednání on-line.

Kdy navštívit zubaře: 7 příznaků, které by neměly být ignorovány

Pravidelná návštěva zubaře může pomoci odhalit mnohá onemocnění v ústní dutině, včetně zubního kazu, v raném stádiu, což může vést k prevenci ztráty zubů. Pokud se setkáváme s některým z následujících příznaků, měli byste rovněž navštívit svého zubaře:

  • krvácení dásní při čištění zubů;
  • ztuhlost zubů, špatný dech;
  • nepohodlí při žvýkání potravy;
  • zabarvení zubní skloviny;
  • přecitlivělost na různé faktory, nebo nedávný úraz v obličejové oblasti.

Vaše zdraví a pečlivá péče o vaše zuby jsou klíčové pro dlouhodobou úspěšnost vašeho dentálního zdraví.

 

VŠE O VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ

VYŠETŘENÍ

 

Zubařská prohlídka zahrnuje důkladnou kontrolu zubů, sliznic a měkkých tkání ústní dutiny, včetně jazyka. Při této preventivní prohlídce zubař také provede zevní vyšetření oblasti hlavy a krku a zjistí celkový zdravotní stav pacienta pomocí anamnézy.

KONTROLA ZUBŮ

Lékař vyhodnocuje přítomnost zubního kazu, pigmentací, plaku a zubního kamene a také kontroluje výplně, korunky a jiné náhrady. Dále se zaměřuje na správné postavení zubů a celkovou estetiku chrupu.

KONTROLA DÁSNÍ

Součástí preventivní prohlídky u zubaře je vyšetření dásní a závěsného aparátu zubů, tzv. paradontu. Poruchy v této oblasti mohou vést k parodontitidě, zánětu dásní a dalším zdravotním problémům.

RENTGEN

 

V rámci preventivní prohlídky je možné provést rentgenové snímky, které jsou důležité pro časnou diagnostiku zubních problémů, jako jsou zubní kazy, zubní kámen, záněty v okolí kořenů a parodontitida. Tyto snímky umožňují zubnímu lékaři posoudit stav chrupu pacienta a rozhodnout o dalším postupu léčby.

Pro naše pacienty nabízíme možnost objednání on-line.

VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ - CENÍK
Vstupní vyšetření hrazeno ZP
Vstupní vyšetření nepojištěného pacienta / bez nároku ZP 1.950 Kč

Naše kontakty

Smile Centrum Vysočany

Smile Centrum Vysočany

Jandova 598/1, 190 00 - PRAHA 9

KDY K NÁM?
V době:
Po: 7.30 - 19.00
Út: 7.30 - 17.00
St: 7.30 - 19.00
Čt: 7.30 - 19.00
Pá: 8.00 - 16.00
So: ZAVŘENO
Ne: ZAVŘENO