Naše záruka

pravo.jpg

Naše záruka

 

Motto:

Bezbolestné ošetření v pohodovém prostředí.

V případě, že navštěvujete zubaře v pravidelných intervalech, což znamená jednou za 6 měsíců preventivní prohlídku a dentální hygienu, nabízíme prodloužení záruky na dobu 36 měsíců.

Dle právní úpravy Občanského zákoníku z roku 2011 se na stomatologické výrobky vztahuje záruční lhůta 24 měsíců. V praxi to znamená, že opravy náhrad jako je prasklá, zlomená náhrada, zub vypadlý z náhrady, oprava retenčních prvků náhrad jsou opravy v záruce odevzdaného výrobku a nelze za ně požadovat finanční náhradu.

Ostatní typy úprav jako je např. rebase nebo rozšíření stávající zubní náhrady jsou hrazeny po 6 měsících od odevzdání této náhrady. Obecně platí, že do doby 6 měsíců od odevzdání stomatologického výrobku, který je považován za individuálně zhotovený výrobek, může pacient uplatnit právo z vady na tento nový výrobek u zubního lékaře, který tento výrobek nechal zhotovit. Záruční lhůta stomatologických výrobků začíná běžet od převzetí výrobku pacientem a jeho vykázání na zdravotní pojišťovnu. Zákonnou záruku je nutno uplatnit u zubního lékaře/provozovatele zubní praxe/ nikoli v laboratoři.

Zdroj: https://www.ozp.cz/pro-klienty/caste-dotazy/stomatologie-je-na-stomatologicke-vyrobky-poskytovana-nejaka-zaruka

Dosavadní úspěchy:

0
moderních technologií
0
spokojených pacientů
0
let jsme zde pro vás

Naše kontakty

Smile Centrum Vysočany

Jandova 598/1, 190 00 - PRAHA 9

KDY K NÁM?
V době:
Po: 7.30 - 19.00
Út: 7.30 - 17.00
St: 7.30 - 19.00
Čt: 7.30 - 19.00
Pá: 8.00 - 16.00
So: ZAVŘENO
Ne: ZAVŘENO