Naše pobočky

ceri-pobo.jpg

Naše pobočky

 

Naše motto:

Bezbolestné ošetření v pohodovém prostředí.

 • 8 poboček na území regionu Prahy.
 • Více než 25 zkušených zubních lékařů a dentálních hygienistek.
 • Aktuálně pečujeme o více než 35.000 spokojených klientů včetně zahraničních klientů a naše portfolio se neustále rozšiřuje.
 • Nabízíme servis na prémiové úrovni.

Smile Centrum

 • Již 11 let Smile Centrum pečuje o váš úsměv, tradice od roku 2011 nás zavazuje k neustálému rozvoji a zlepšování služeb.
 • Nabízíme komplexní péči v oblasti dentální medicíny pacientů všech věkových kategorií. 
 • Momentálně bohužel nepřijímáme dětské pacienty z důvodu plných kapacit a absencí lékařů zaobírající se dětskou stomatologií. Děkujeme za pochopení.
 • Máme rozmanitou pracovní dobu, proto je možné se pohodlně objednat, dle vašich časových možností.
 • Používáme metody a technologie nejvyššího standardu, aby váš čas strávený na zubním křesle byl co nejpohodlnější a konečný výsledek funkční, estetický a trvalý.
 • Pokud jste nebyli spokojeni se svým ošetřením. Prosím kontaktujte nás na: smilecentrumcz@gmail.com. Moc děkujeme!
 • Pro každou zubní ordinaci vybíráme vzdělaného a šikovného zubního lékaře. Na pobočkách máme pouze odborníky, tyto týmy budou pečovat o zdraví a krásu vašich zubů.
 • Neustále zdokonalujeme naše služby, profesionalitu a vzdělání všech lékařů včetně využívání špičkových a nejnovějších technik.
 • Máme komplexní vybavení všech ordinací, které nám umožňuje dodržovat poslední světové trendy.
 • Ke každému z pacientů přistupujeme individuálně, snažíme se nabídnout co nejoptimálnější plán ošetření a pracovat s pacientem pro dosažení nejvýšší míry spokojenosti. Klientsky orientovaný individuální přístup je pro nás běžným standardem.

Používáme pouze nejkvalitnější německé výrobce dentálních přístrojů a materiálů pro kvalitní péči o naše pacienty.

certifikat

Technologie, které využíváme

Global Surgical je světovým lídrem ve výrobě zubních mikroskopů s 50% objednávek vyplývajících z mezinárodní poptávky. Louis Sourical se sídlem v St. Louis, Missouri, je jediným americkým výrobcem chirurgických mikroskopů.

Lupové brýle jsou tedy řešením pro všechny zubní lékaře, kteří chtějí dobře vidět na svoji práci a vyžadují komfort a maximální ochranu. Brýle nebrání nošení kontaktních čoček ani ochranné roušky. Dlouholeté zkušenosti stomatologů, oftalmologů, neurochirurgů i plastických a cévních chirurgů dokazují, že při jejich krátkodobém i dlouhodobém nošení nedochází k poškozování zraku.

Skenování z jednotlivých forem do plných modelů pro snadný návrh práce s korunkami a můstky. Můstkové spojky, cementový prostor a tloušťka stěny mohou být změněny rozměrově, CAD/CAM umožňuje neomezenou kreativitu. Kromě toho lze frézování objektů a propojení kolíků provádět ručně nebo kliknutím myši. Frézovací strategie lze přizpůsobit.

Powder-free skenování, bezkonkurenční manipulace a přesné 3D skenování v živých barvách! Díky svému elegantnímu designu a nízké hmotnosti se CEREC Omnicam přirozeně vejde do ruky lékaře, takže skenování je snadnější, intuitivní a ergonomické jako nikdy předtím. Kromě toho CEREC Omnicam umožňuje určit barvu skenovaných zubů v softwaru CEREC na základě skenování. Díky tomu je CEREC Omnicam jedinečným multi-talentem a nabízí vše, co potřebujeme pro přechod do CAD/CAM systému.

Jedinečný snímač DCS pro nejlepší kvalitu obrazu. Díky funkci nízké dávky a HD můžeme vytvářet 3D obrazy v rozsahu dávek 2D rentgenových a HD snímků s rozlišením až 80 μm. Bitewing, sinus nebo Ceph obrázky, volitelné cef ramena vlevo nebo vpravo.

Je endomotor na opracování kořenových kanálků, který umí rotační i reciproční pohyb.

Spojuje výborné vlastnosti drátového přístroje Elements - dokonalé ohřátí koncovky hot pluggeru, rovnoměrné a rychlé prohřátí kapsle gutaperči v gutainjektoru, který má motorový pohon a přitom neomezuje dráty. Skvěle padne do ruky. Elementsfree je navíc vylepšen velmi uživatelsky příjemným programováním a ergonomickými ovládacími prvky.

Form 3B je produktem nově otevřeného oddělení "Formlabs Dental".  Díky tiskárně se práce zubařů může znovu o něco zrychlit a zefektivnit. Nezbytnou výhodou je, že může pracovat s biokompatibilními materiály. V současnosti se dá použít k tvorbě korunek, můstků, zubních náhrad a nebo chráničů.

Jde o špičkovou moderní 3D technologii modelace, kdy se velmi detailně naskenuje obsah ústní dutiny, vytvoří se návrh protetické práce, která se následně vymodeluje. Tato metoda mění proces zhotovení a to tím, že se omezí počet návštěv stomatologa.

Naše laboratoř:

Pouze kliniky špičkové úrovně nabízí možnosti vlastní stomatologické laboratoře. Všechny zubní náhrady či jiné protetické práce se vyhotovují individuálně a přesně na míru pacienta. Využíváme jen ty nejkvalitnější materiály, pracujeme se špičkovým vybavením a zaručujeme vám dlouhou životnost protetické práce spolu s pravidelnou dentální hygienou a preventivními prohlídkami.

Dosavadní úspěchy:

0
moderních technologií
0
spokojených pacientů
0
let jsme zde pro vás

Naše kontakty

Smile Centrum Vysočany

Jandova 598/1, 190 00 - PRAHA 9

KDY K NÁM?
V době:
Po: 7.30 - 19.00
Út: 7.30 - 17.00
St: 7.30 - 19.00
Čt: 7.30 - 19.00
Pá: 8.00 - 16.00
So: ZAVŘENO
Ne: ZAVŘENO