doctors.jpg

Kariéra

Máte zájem u nás pracovat? Zašlete nám svůj životopis na smilecentrumcz@gmail.com, když se nám Váš životopis bude líbit, ozveme se Vám! :)

Dosavadní úspěchy:

0
moderních technologií
0
spokojených pacientů
0
let jsme zde pro vás

RECEPČNÍ

Do sítě stomatologických ordinací Smile Centrum hledáme posilu týmu a to šikovného/ou recepční na DPP. Naše pobočky se nachází v Letňanech, Vysočanech a Vinohradech, mají tedy skvělou dopravní dostupnost. Práce je vhodná jak pro studenty tak maminky na MD. Směny se plánují vždy měsíc dopředu, je zde tedy možnost/nutnost flexibility z obou stran. Pokud se chcete stát naší posilou, stačí poslat své CV a pár slov o vás na smilecentrumcz@gmail.com a my se vám ozveme.

Co vás čeká:

  • Zajištění chodu recepce
  • Uvítání a komunikace s klienty
  • Objednávání klientů a práce v interním programu
  • Práce s pokladnou
  • různé Ad-hoc úkoly

Co od vás očekáváme:

  • Časovou flexibilitu – vše se dá domluvit
  • Znalost práce na PC
  • Příjemné vystupování
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost AJ
  • Empatie a dobrá nálada

Co nabízíme:

  • Moderní pracoviště
  • Přátelský kolektiv
  • Skvělá dostupnost
  • Firemní akce
  • Možnost další spolupráce a karierního růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • kvalitní zaškolení je u nás samozřejmostí

Rozšiřujeme tým o zubního lékaře/lékařku

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • pečlivost, spolehlivost
  • motivaci se neustále zdokonalovat v oboru
  • kvalifikaci v oboru

Nabízíme:

  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • CBCT, MikroskoPy, Intraorální skenerY, Strojová Endodoncie a mnoho dalšího
  • Vlastní laboratoř
  • Motivační finanční ohodnocení + % z obratu
  • prémie a odměny
  • firemní večírky, akce
  • školení pořádané firmou v ČR i zahraničí
  • příspěvek na školení POŘÁDANÉ mimo firmu
  • Služby recepcE a vlastního call centra
  • individuální přístup
  • mladý a přátelský kolektiv
  • Komplexní zaškolení před nástupem
  • plná podpora a možnost konzultace případů s vrchním lékařem/jednatelem společnosti
  • ADMINISTRATIVNÍ PODPORA KANCELÁŘE - Stravenkový paušál
  • PLNĚ HRAZENÁ multisport kartičkA